Шпигунська ручка з прихованою камерою

Тепер вам не обов`язково бути крутим детективом, щоб мати «шпигунські штучки». Наприклад, таку ручку з бездротовою прихованою камерою може купити кожен і всього за $ 329. Вам здається, що це дорого? Тоді подивіться, що може цей гаджет!

На вигляд це звичайна ручка, але вона може знімати все, що відбувається перед об`єктивом прихованої камери, вбудованої в неї. Пам`ять її 64 МБ. Використовуються карти пам`яті типу SD / MMC Card. Формат відео MPEG-1/4, AVI / ASF / ADPCM, дозвіл 882 × 240 px.

Можна також записувати звук (диктофон) в форматі MP3 з бітрейтом 32-320 Kbps. Передавати інформацію на комп`ютер можна через USB.

Ручка випускається в трьох колірних рішеннях: блакитному, червоному і чорному. Вона може бачити і записувати все, що відбувається попереду. Камера сама дотримується баланс кольорів і настроюється для найбільш якісного запису. Записана інформація передається до основного пристрою на відстані до 10-20 метрів. Частота передачі 2414Mhz.

Як я вже сказав, коштує цей гаджет $ 329. Його можна використовувати просто для веселощів або ж для серйозної справи. Загалом, способів застосування можна знайти багато. Продається в китайському магазині ChinaVasion.

Комментарии запрещены.